V prihodnjem mesecu se bodo v obmorski park med Badaševico in Žusterno, ki se je občankam, občanom in gostom tako zelo priljubil, vrnili gradbeni stroji. "V drugi fazi ureditve parka bomo najprej poskrbeli za več sence z zasaditvami dreves, zgradili tribune, namestili bomo urbano opremo, skozi park pa speljali novo pešpot. Potrudili se bomo, da bo prihodnjo turistično sezono še lepši in še bolj privlačen in verjamem, da bomo tudi poleti 2022 dosegali turistične rekorde. Letos smo namreč zabeležili skoraj 64.000 prihodov in kar 191 tisoč prenočitev, kar so številke, ki jih Koper v svoji zgodovini še nikoli ni doživel," je medijem včeraj povedal župan Aleš Bržan. Celotno izjavo lahko preberete na tej povezavi.

