STUDIO: 05 6680 800
|
|
PROMET: 080 107 9

Kombinatke združile moči z Vladom Kreslinom za pozitiven zaključek leta

Ženski pevski zbor Kombinat še naprej ne počiva. Že v prvem valu epidemije, torej spomladi, je vsaka članica na svojem domu, posnela Nabrusimo kose in Pesem upora, budnici, s katerima so želele lajšati težke dni karantene (zlasti) stanovalcem domov upokojence in tamkajšnjim zaposlenim, ki so resnično `potegnili ta kratko`. Sredi decembra, med klepetom po zoomu, pa je padla nova ideja. "Ko smo tuhtale, katero pesem zapeti v teh predprazničnih časih, ki so žal temni, polni nezaupanja in skrbi, je bila izbira logična: Nocoj bomo mi prižgali dan! Pesem legendarne skupine Martin Krpan in našega prijatelja Vlada Kreslina.  Del pesmi, ki pravi: In ne pravite nam, da se še ne dani, in naj bomo tiho, ker večina še spi..., nam je dvignil vse kocine pokonci. Zelo aktualno besedilo.", pojasnijo nov projekt v ženskem pevskem zboru. Posneli so seveda v samo izolaciji v skladu z ukrepi vlade. Vlado Kreslin je bil takoj za akcijo in skupaj so prižgali iskrico upanja, ki jo ob koncu tega hektičnega leta podarjajo vsem nam.

Foto: spletna stran Kombinat

VIDEO :