STUDIO: 05 6680 800
|
|
PROMET: 080 107 9

Caprisov El Panino: To soboto gremo na Kokoš!

08. marec 2022

Daljši, sončni, toplejši dnevi in pomlad prinašajo tudi začetek nove sezone projekta: Caprisov El panino! Enkrat na mesec se bomo skupaj odpravili na sobotni pohod, prvič letos se v soboto 19. marca, odpravljamo na Kokoš. Lani oktobra smo tako srečanje organizirali prvič in imeli smo se res super - KLIK!

Pot bo polna zabave, smeha, druženja, glasbe in norčij. Zato, da na poti ne boste lačni in žejni, bodo poskrbeli  v Agrarii - najboljše iz Istre, kjer bodo za vsakega pohodnika pripravili domač panin in Pingo sokec ... tako kot včasih! Agraria je namreč ponosni generalni partner pohodov in z njihovo pomočjo ne bomo lačni - jedli bomo preprosto najboljše sendviče iz Istre! :)

Na vrhu bomo še eno zapeli in se poveselili!  Da pa bo žurka res popolna, bodo poskrbele tudi vaše glasbene želje, ki jih bomo predvajali iz vrhunskega JBL zvočnika, ki smo ga seveda dobili v Big Bang Koper.

Tokrat pa smo za vse pohodnike pripravili še dodatno - pestro dogajanje, med vse obiskovalce bomo namreč podelili tudi super nagrade! Prijatelj Caprisovega El panina je trgovina Iglu Šport Koper (Ogrlica Koper). Tam nudijo bogat izbor kvalitetne pohodniške, gorniške, plezalne in kamping opreme. Z njihovo Iglu kartico pa boste nakupovali 10 % ceneje.

Za veselje bodo z družinskimi vstopnicami poskrbeli tudi v Kobilarni Lipica in Kavarni Kapitanija, ki bo razveselila z brezplačnimi kepicami sladoleda. Po pohodu se seveda prilega razvajanje, v LifeClass hotels & SPA so za to specialisti, zato bomo podelili brezplačne vstopnice za savno in masažo! Navdušenje, da pridemo na Kokoš, pa je pokazal tudi oskrbnik Koče na Kokoši, ki bo med vse vas razdelil tudi lepa darila.

Na pohod vabljeni tudi s kosmatimi ljubljenčki, prodajalna Mr. Pet Koper pa bo za pohodnike na štirih nogah poskrbela s priboljški in lepimi nagradami iz njihove trgovine.

Poti na Kokoš je več, mi smo se odločili za krajšo. Dobimo se ob 8. uri, na  parkirišču v bližini nekdanjega mejnega prehoda Lipica, kjer se preštejemo, naštimamo glasbo, razdelimo darilca in panine, počakamo zamudnike (ponavadi sta to Suzi in Špeh), nato pa pot pod noge!

Lokacija parkirišča, kjer pustimo avtomobile:

Vsi, ki se nam boste pridružili, boste prejeli kartico El Panino, za vsak pohod boste nanjo prejeli žig radia Capris in vse tiste kartice, ki bodo imele vse žige (torej se boste udeležili vseh naših pohodov - 8), bodo sodelovale v žrebu za velikoooo nagrado! Tisti, ki jo že imate pa boste dodali nanjo svoj drugi žig. ;-)

Pridite, super bo!

Prijavi se v Facebook dogodek, kjer vas obveščamo o vseh podrobnostih.

Generalni pokrovitelj pohodov:

Prijatelji in podporniki pohodov:

Pomoč pri pogostitvi ob štartu omogoča:

Glasba bo slišana iz JBL zvočnika, ki ga dobite v: